štvrtok 25. mája 2017

Post rock & post metal koncert v Tartarose (31.5. 2017)

Post rockové akcie sú na Slovensku vcelku raritou a tak je to aj v našom meste Banská Bystrica. V Rock klube Tartaros sme pre vás pripravili zaujímavý večer, ktorý prinesie zasnené a hypnotizujúce melódie post rockového a post-metalového žánru. 

Medzi hlavné ťaháky tohto večera patrí francúzska kapela s netradičným názvom Lost in Kiev. Každý by si pod týmto názvom predstavil asi ukrajinské zoskupenie, no bol by to omyl.
Lost in Kiev sú v post rocku špičkou žánru a prirovnávajú ich k formácii God is an Astronaut – silné slová, no prídite sa presvedčiť.

Druhou kapelou bude zoskupenie z druhého konca Európy – z ďalekého a chladného Baltu. Autism z Litvy stavajú na kompozícii post metalu ovplyvneného black metalovými prvkami. Ich hudba je inštrumentálna  plný vplyvov z black metalového žánru.

Miestnym supportom bude experimentálne zoskupenie 777 Babalon, ktoré sa pohybuje niekde na pomedzi noisu, ambientu a black metalu. Pre tento večer si pripravili špeciálnu ambientnú show, ktorú isto ocenia hudobní fajnšmekri.


Kde: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica
Kedy: 31.5. 2017, 19:00 (vstupné)
Vstupné: 6€


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára