Hodnotenie recenzií

Klenot 10

Týmto hodnotením vyznačujeme len skutočne nezvyčajné, originálne a priam kultové nahrávky, ktoré v sebe nosia ducha hudobného a umeleckého génia po všetkých stránkach.


Výborné 9

Albumy, ktoré sú výborné nás väčšinou chytia na prvý posluch, no ani po viacerých vypočutiach nestrácajú svoju kvalitu, netrpia typickým syndrómom "vyprchania" a uchovajú sa dlho v pamäti.


Veľmi dobré 8

Od nadpriemeru prechádzame k nahrávkam, ktoré sú skutočne veľmi dobré je to ten druh hudby, ktorý subjektívne označíme týmto výrazom a nahrávku s radosťou púšťame do prehrávača častejšie.


Nadpriemer 7

V tejto hodnotiacej kategórii už začíname triediť kvalitnejší materiál, ktorý vybočuje z radu bežných 
nahrákov, ktorým hovoríme „ničím neurazia“.


Priemer 6-5

Taký ten priemer hudobný, ktorý niekedy lavíruje svojou buď fádnosťou alebo nestálosťou od podpriemeru k priemeru. Väčšinou sú to hudobne kvalitne zvládnuté nahrávky, no nič viac po sebe 
nezanechávajú.


Podpriemer 4

Podpriemer je niečo čo dostáva malé hodnotenie na základe hudobnej aj textovej časti, celkovo pôsobí fádne, šedo no človek si tu ešte nájde svetlé stránky.


Slabé 3-2

Slabý materiál máte problém dopočúvať a niekedy skutočne bojujete s tým aby ste niečo pri písaní zo seba vydali. Aj také sa stáva.


Hrozné 1-0

Toto pri všetkej úcte po jednom vypočutí (ak to daný človek vydrží) zahadzuje do koša.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára