nedeľa 1. apríla 2018

Alkonost, Satarial a Live Fast Die v Banskej Bystrici (8. 4. 2018, Rock klub Tartaros)

Máte chuť na pagan/black/folk metalový koncert? Jeden tu bude čochvíľa. Ruské zoskupenia Satarial a Alkonost sa predstavia v Banskej Bystrici 8. apríla. Počas ich turné sa im podarilo skrížiť cesty v strede Slovenska v Rock klube Tartaros. Viac sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Satarial je v našich končinách pomerne známa vec  konecrtujú tu často. Kapela funguje od 90tych rokov a na konte má sedem full-length albumov, hrajú folk/black/industrial metal. Tour plagáty sľubujú "+ mystical erotic show" čím sa dostali do pamäti ľudí už v minulosti. Bude lepšie keď si názor na túto show spravíte sami.

Druhou ruskou kapelou tohto večera bude taktiež celkom dobre známa kapela v našich končinách a tou je Alkonost. Folk metalové zoskupenia v Rusku v posledných rokoch rastú ako huby po daždi, Alkonost však patrí medzi tie staršie (začínali ako pagan/doom metal). Posledný album je z roku 2016 a má názov "Pesni Beloj Lilii".

Ako slovenský support sa predstaví mladá lokálna kapela Live Fast Die, ktorá je kombináciou viacerých metalových žánrov. Ukážku ich tvorby si môžete najlepšie vypočuť na bandzone.


Miesto konania: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica

Dátum: 8. 4. 2018Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára